Лист до Верховної Ради України: розширюємо співпрацю

Українська бібліотечна асоціація повідомляє, що Програма сприяння парламенту ІІ надіслала листи про можливості співпраці з бібліотеками-учасницями Мережі ПДГ до Верховної Ради України, зокрема такі листи були направлені Заступнику Голови Верховної Ради України, Головам Комітетів Верховної Ради України, Головам депутатських фракцій у ВР, Завідувачам секретаріатів комітетів, Завідувачам секретаріатів фракцій, Керівництву Апарату ВР і керівникам Управлінь та підрозділів Апарату ВР.
У цьому листі Програма сприяння Парламенту закликає працівників ВР «…використовувати можливості Мережі ПДГ для поширення інформації (про слухання, круглі столи, громадські обговорення тощо) серед громадськості. Для цього достатньо надіслати інформацію, яку Ви вважає за потрібне донести до громадян, на спеціально створену адресу Мережі ПДГ. Бібліотеки поширять цю інформацію громадським організаціям, місцевим та обласним органам влади, ЗМІ, партнерським установам та користувачам бібліотеки». У листі також наголошується, що бібліотеки Мережі ПДГ можуть стати надійними партнерами ВР у проведенні заходів поза межами Києва: «Бібліотеки готові до співпраці і будуть радо відгукуватись на Ваші пропозиції щодо проведення заходів у регіонах».
Отже, на електронну адресу бібліотек-учасниць мережі ПДГ (правильність електронної адреси бібліотеки можна перевірити на сайті ПСП у списку учасників Мережі: http://pdp.org.ua/index.php/caps) будуть надходити інформаційні повідомлення для громадськості, надіслані безпосередньо комітетами/фракціями або Апаратом ВР, для того, щоб бібліотека розповсюджувала їх серед громадських організацій, місцевих та обласних органів влади, ЗМІ, партнерських установ і користувачів бібліотек. Також до бібліотек-учасниць Мережі ПДГ можуть надходити запити-пропозиції від комітетів/фракцій або Апарату ВР щодо сприяння у проведенні заходів.

Опубліковано у Верховна Рада, Програма сприяння парламенту | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Лист до Верховної Ради України: розширюємо співпрацю

  1. Ірина Шевченко коментує:

    Шановні колеги! Вважаю, що це фактично перша і добра нагода налогодити взаємодію між регіональними бібліотеками та Верховною Радою України! Просимо повідомляти про таку співпрацю та ділитися досвідом!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.