Пункт доступу громадян до урядової інформації при Зарічненській ЦРБ

У рамках реалізації проекту Української бібліотечної асоціації «Інформація органів влади для громадян у публічних бібліотеках: пошук, доступ, консультування» в Зарічненській ЦРБ в 2010 створено і діє Пункт доступу громадян до офіційної інформації органів влади. Пункт забезпечує доступ користувачів до інформації Урядових сайтів, можливість впливати на законодавчий процес, а також формує у користувачів навики роботи з мережевими ресурсами державних органів влади та управління.
 

Фахівці ЦРБ допомагають громадянам у пошуку інформації. Для відвідувачів відведено робоче місце з вільним доступом до Інтернету. В ЦРБ оформлено інформаційну виставку новинок з актуальних питань діяльності органів державної влади та управління, проводяться віртуальні екскурсії Верховною Радою України. Бібліотекарі знайомлять дітей з урядовим сайтом для юних громадян. Для користувачів і бібліотекарів підготовлено рекомендації щодо пошуку інформації у мережевих ресурсах державних органів влади та управління.
На базі Зарічненської ЦРБ з 2002 року діє Публічний центр регіональної інформації.
Метою його створення було надання вільного доступу населення до інформаційних ресурсів органів місцевого самоврядування: законодавчих, нормативних, статистичних, економічних матеріалів, а також забезпечення органів місцевої влади та самоврядування інформацією із загальнодержавних і регіональних питань. Зараз здійснюється перехід до електронного варіанту збирання і надання доступу до інформації про рішення влади.
Про роботу ПДГ до урядової інформації Зарічненської ЦСПШБ та роботу ПЦРІ див.: http://zarichne.libr.rv.ua/pcr.html.
Опубліковано у Пункт доступу громадян (ПДГ) до офіційної інформації | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.