Дослідження діяльності Пунктів доступу громадян до офіційної інформації в бібліотеках України

Українська бібліотечна асоціація за проектом «Організація доступу до інформації органів державної влади України в бібліотеках» Програми сприяння Парламенту ІІ (ПСП) проводить дослідження ефективності діяльності Пунктів доступу громадян до офіційної інформації (ПДГ) в бібліотеках України.
Дане дослідження спрямовано, передусім, на визначення шляхів подальшої розбудови мережі ПДГ, покращення їхньої роботи та співпраці УБА з ПСП.
Заповнені анкети (анкету див. тут) просимо надсилати електронною поштою на адресу yakhim@ukr.net до 28 березня 2011 року.

 

Опубліковано у Пункт доступу громадян (ПДГ) до офіційної інформації | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to Дослідження діяльності Пунктів доступу громадян до офіційної інформації в бібліотеках України

  1. Ірина Шевченко коментує:

    Дякуємо усім, хто надіслав інформацію про роботу ПДГ! наразі триває опрацювання анкет, а описи досвіду роботи вже узагальненя і переважною більшістю включені до змісту електронного видання, що незабаром вийде і буде розповсюджуватися серед бібліотек, задіяних у проекті, і не лише! Слідкуйте за інформацією на цьому блозі та сайті УБА!

  2. Ірина Шевченко коментує:

    Шановні колеги з бібліотек-учасниць мережі ПДГ!
    Дуже прошу віднестися уважно до цього повідомлення і відгукнитися, заповнивши анкету! Пам”ятаймо про те, завдяки проекту УБА з ПСП було зроблено багато корисних справ – створено мережу ПДГ, проведено навчання додаткових тренерів для РТЦ (24 працівники з усіх ОУНБ жили і навчалися у Києві), та фокус-семінар для викладачів навчальних закладів, що готують майбутніх бібліотекарів; розроблено і видано серію матеріалів (методичні рекомендації бібліотекарям, навчальну програму, рекламно-інформаційні видання); проведено дві конференції, учасниками яких стало близько 100 працівників бібліотек з усієї України; 15 тренерів отримали можливість взяти участь у фокус-семінарі. Отже, діяльність у межах проекту була активною і результативною, наслідки її були відчутні у близько 200 бібліотенках. Для того, аби проект продовжувався, необхідно провести це дослідження і показати його результативність для бібліотек і громади! Чекаємо на анкети!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.