Проект Рівненської обласної бібліотеки на Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування

Останнім часом бібліотеки Рівненщини стали справжніми комунікативними майданчиками для онлайнового спілкування громади із владою, відкриваючи шлях до розбудови демократичного суспільства. У бібліотеках області створено 8 пунктів доступу громадян до урядової інформації (урядові портали, сайти органів місцевої влади), завдяки яким громадяни залучаються до законотворчого процесу. Кожен з таких пунктів щомісячно обслуговує понад 50 осіб. Інтенсивно впроваджуються форми інтерактивного спілкування населення з органами влади у рамках онлайн-конференцій та інтерактивних форумів.
Бібліотека створила сайт «Обласний інтерактивний форум», де постійно обговорюються актуальні питання життєдіяльності місцевої громади та публікуються звернення соціально незахищених верств населення, молоді, інтелігенції до органів державної адміністрації та виконавчої влади. У період з червня 2010 р. до квітня 2011 р. на базі обласної та центральних районних, міських, сільських бібліотек було проведено 7 інтерактивних заходів за участі очільників області. У кожному обговоренні взяли участь у середньому 300-400 громадян з віддалених населених пунктів.
Сайт бібліотеки можна знайти за адресою: http//www.libr.rv.ua/, а долучитися до обговорення на обласному форумі – за адресою: http://1forum.rv.ua

Опубліковано у Пункт доступу громадян (ПДГ) до офіційної інформації | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Проект Рівненської обласної бібліотеки на Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування

  1. Ярощук В. коментує:

    Починаючи з 27 квітня на форумі відбуватиметься обговорення на тему “Туризм на Волині”. Це цікава тема для бібліотек. Адже у нашій країні бібліотеки не стали ще об”єктами відвідування туристів хоча нам є що показати людям які вперше відвідують наше місто чи край. Ми можемо провести цікаву екскурсію надати доступ до Мережі і багато іншого.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.