Виступ Заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка на закритті Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг

В понеділок (11.04.2011) Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко виступив на закритті Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг, який проходив в Українському домі. М.Томенко привітав учасників та взяв участь у нагороджені бібліотек-переможців, яким від імені Фонду подарував свої останні книги та дослідження.
Виступаючи під час закриття Ярмарку, М.Томенко зазначив, що на сьогоднішній день спільними зусиллями вдалося призупинити боротьбу бізнесу і місцевої влади за захоплення бібліотек. Він нагадав, що протягом останніх років ключовим завданням бібліотек та громадськості був захист своїх приміщень. «Сьогодні більш важливим завданням є перехід українських бібліотек на принцип роботи бібліотеки ХХІ століття», – наголосив М.Томенко. Це, за його словами, означає максимальне залучення інновацій для роботи бібліотек. Зокрема, створення електронних бібліотек, веб-сайтів тощо. «Сьогодні для того, щоб втримати молодих людей бібліотекам необхідно розширювати свої можливості та пропонувати відповідні нові послуги», – сказав він.
У той же час М.Томенко сказав, що спеціальною функцією бібліотек є надання соціальної допомоги вразливим верствам населення, оскільки бібліотека залишається ледь не єдиною територією безплатних консультацій.
М.Томенко ще раз наголосив на важливості сьогоднішнього заходу, зокрема, в тому, щоб показати своєрідну нову місію української бібліотеки. Він спрогнозував, що, якщо українським бібліотекам вдасться опанувати цю нову місію, то знову стане модно запитувати «Як пройти в бібліотеку?»

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.