Навчальна програма “Бібліотеки та електронне урядування”

Українська бібліотечна асоціація (УБА) отримала субгрант за проектом “Інформація органів влади для громадян у публічній бібліотеці: пошук, доступ, консультування” від Програми сприяння Парламенту України ІІ.
Субгрант призначений для розробки та видання навчальної програми з дисципліни «Бібліотеки та електронне урядування» для студентів спеціальності «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» або «Спеціаліст».
Автор проекту – член УБА Бобришева Олександра Володимирівна, завідувачка кафедри «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія» Луганського державного інституту культури і мистецтв, ініціатор створення та керівник студентської секції УБА.
Використання навчальної програми сприятиме підготовці фахівців бібліотечної галузі, здатних кваліфіковано здійснювати бібліотечно-інформаційне обслуговування громадян у пунктах доступу громадян (ПДГ) до офіційної інформації, а також надавати оперативну та якісну інформацію щодо діяльності електронного уряду.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.