Учасникам Мережі ПДГ

Незабаром, вперше за два роки існування Мережі ПДГ, у друкованому виданні буде розміщено повний список бібліотек Мережі ПДГ! Це видання – перший номер інформаційного бюлетеню «Вісник громадських рад», випуск якого започатковано Секретаріатом Кабінету Міністрів України.
             У вступному слові до майбутніх читачів Працівники Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України окреслюють основні рубрики випуску:
«Однією з постійних рубрик «Вісника громадських рад» стане рубрика «Документи з питань участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»…. у першому номері Вісника ми пропонуємо вашій увазі перелік нормативно-правових актів, які стануть у нагоді при налагодженні роботи громадської ради.
Рубрика «Знайомтесь: громадська рада» нам видається найцікавішою, оскільки у ній ви і ми від номеру до номеру матимемо можливість дізнатися про кожну громадську раду: як вона працювала, які здобутки має і з якими проблемами стикається.
За допомогою рубрики «Україна і світ» ви ознайомитесь з іноземним досвідом взаємодії влади та громадськості, у тому числі щодо утворення та діяльності консультативно-дорадчих органів, здійснення громадського адвокасі та лобіювання.
Нам також хотілося б поділитися з вами своїми знаннями з питань діяльності громадських рад та проведення органами виконавчої влади консультацій з громадськістю, відповідними інформаційними та аналітичними матеріалами, які ми отримуємо, для того, щоб ви могли «Дізнатися більше» і застосувати в подальшому ці знання на практиці.
Рубрика «Моя думка» у цьому номері не представлена, оскільки це – ваша рубрика. У ній ми плануємо розміщувати ваші міркування та погляди на питання взаємодії громадської ради з органом виконавчої влади.»
Електронну версію першого номеру інформаційного бюлетеню «Вісник громадських рад» бібліотеки Мережі ПДГ отримають електронною розсилкою, що її здійснює Програма сприяння парламенту. Паперова версія надійде до цих бібліотек поштовою розсилкою пізніше, у липні.
              Для публікації у Віснику використані контактні дані бібліотек Мережі ПДГ, що розміщені на сайті ПСП II з останнім оновленням 29-го червня 2011 року, відповідно отриманих від бібліотек змін.
              Ми сподіваємось, що бібліотеки своєчасно повідомляють Українську бібліотечну асоціацію про будь які зміни контактної інформації бібліотеки, тому вважаємо подані дані найостаннішими.

З повагою та вдячністю за співпрацю, ПСП II

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Учасникам Мережі ПДГ

  1. Кувічка Ірина коментує:

    Дуже цікавий інформаційний бюлетень! Цікаво знайомитися з іноземним досвідом, добре, що зібран перелік нормативно-правових актів, цк вже готова добірка, яка може стати у нагоді при обслуговуванні читачів. Добре, що вміщен перелік бібліотек, які входять у мережу ПДГ! Вже чекаємо, коли дійде друкований варіант.

  2. Кручиніна Жанна коментує:

    Дякую за інформацію -дуже потрібне видання для всіх верств населення, Можна висвітлювати свою роботу, обмінюватись досвідом, шукати шляхи співпраці.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.