Нові учасники Мережі ПДГ

Шановні колеги – учасники Мережі ПДГ!
Дозвольте від Вашого імені, від імені Української бібліотечної асоціації та Програми сприяння Парламенту II привітати НОВИХ учасників Мережі ПДГ- бібліотеки, які долучились до Мережі у липні 2011 року.
В рамках  реалізації Другої фази проекту (травень 2010 – лютий 2011), Мережа ПДГ розширюється  завдяки залученню бібліотек, які отримали комп’ютери як переможці Програми «Бібліоміст». В цих бібліотеках проведені відповідні навчання для бібліотекарів, що працюють на Пунктах доступу громадян.
Від часу завершення Другого етапу проекту Мережа ПДГ продовжує розширюватись; її діяльність координується УБА у партнерстві з ПСП II. Станом на липень 2011 року у 282 бібліотеках України діють Пункти доступу громадян. Успішною практикою роботи ПДГ, поряд  із  пошуком  інформації  та  консультуванням  громадян,  стало  проведення бібліотекарями,  підготовленими  на  тренінгах  ПСП  II  та  УБА,  навчань  щодо  доступу громадськості до інформації органів державної влади  для читачів (користувачів) бібліотек, представників громадських організацій регіону та місцевої влади.
Інформацію про Мережу ПДГ та список бібліотек-учасників Мережі ПДГ дивіться, будь ласка, на сайті ПСП II у розділі «Мережа Пунктів Доступу Громадян до офіційної інформації»: http://pdp.org.ua/index.php/caps.
Завантажити оновлений СПИСОК УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ ПДГ у PDF: http://pdp.org.ua/images/stories/Biblioteky_Merezhi_PDG_July12_2011.pdf
Завантажити оновлений ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ПРО МЕРЕЖУ ПДГ у PDF:
http://pdp.org.ua/images/stories/Info_CAPs__network_July_2011.pdf
Адреса мережевого ПДГ-блогу: «Доступ громадян до офіційної інформації: роль бібліотек» https://govinfolibrary.wordpress.com.
Щодо  питань  співпраці  з  бібліотеками-учасниками  Мережі  ПДГ  звертайтеся,  будь  ласка,  до Української бібліотечної асоціації: (044) 239 74 87, http://www.uba.org.ua.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту, Пункт доступу громадян (ПДГ) до офіційної інформації | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.