Посібник ПРООН з оцінки громадянського суспільства

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) презентувала видання «Оцінки громадянського суспільства: посібник користувача». Розроблений Центром врядування в Осло Програми розвитку ООН, цей посібник був перекладений та виданий в рамках Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства». Це видання є спробою відгукнутись на постійно зростаючу потребу в оцінюванні розвитку громадянського суспільства в Україні.
Посібник вміщує системний огляд існуючого інструментарію оцінки громадянського суспільства, методологій і джерел інформації, спрямованих на полегшення процесу орієнтування серед великої кількості існуючих оцінювальних інструментів.
В рамках співпраці між ПРООН та Секретаріатом Кабінету Міністрів України посібник буде поширено серед 16 Міністерств України, 62 органів центральної виконавчої влади, 24 Обласних державних адміністрацій та Автономної республіки Крим, Секретаріату Кабінету Міністрів України. Посібник допоможе краще оцінити і краще зрозуміти роль громадянського суспільства особливо в умовах, коли урядові організації дедалі більше сприймають організації громадянського суспільства як політичних партнерів та посередників, які сприяють участі громадськості у процесах прийняття рішень.
Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.