Останні публікації Управління забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Пропонуємо Вашій увазі останні публікації Управління забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Друк публікацій здійснено за підтримки ПСП II

Ознайомитись з виданнями можна на сайті Програми сприяння Парламенту, у Розділі «Матеріали, видані за сприяння ПСП II» http://pdp.org.ua/materials-pdp


Матеріали, видані за сприяння ПСП II

«Розгляд звернень громадян та задоволення запитів на інформацію. Порівняльний аналіз» (Жовтень, 2011)

«Розгляд звернень громадян та задоволення запитів на інформацію. Порівняльний аналіз». Видання підготовлено Управлінням забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України; друк видання здійснено на замовлення Секретаріату Кабінету Міністрів України за підтримки Програми сприяння Парламенту II у жовтні 2011 року.

Завантажити публікацію application-pdf-

Нормативно-правові акти з питань участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, сприяння розвитку громадянського суспільства, доступу до публічної інформації, антикорупційної експертизи (Вересень, 2011)

 Нормативно-правові акти з питань участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, сприяння розвитку громадянського суспільства, доступу до публічної інформації, антикорупційної експертизи.

Друк видання здійснено на замовлення Секретаріату Кабінету Міністрів України за підтримки Програми сприяння Парламенту II у вересні 2011 року.

Завантажити файл видання application-pdf-

Контактна інформація керівників спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб центральних і місцевих органів виконавчої влади, які організовують виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» (Вересень, 2011)

“Контактна інформація керівників спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб центральних і місцевих органів виконавчої влади, які організовують виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». Видання підготовлено Управлінням забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України; друк публікації здійснено за підтримки Програми сприяння Парламенту II у вересні 2011 року.

Завантажити файл видання application-pdf-

Опубліковано у Програма сприяння парламенту | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.