Нове видання Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

Пропонуємо Вашій увазі нове видання Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією «Протидія торгівлі людьми (законодавчі акти)». Це видання стало можливим за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії в рамках Програми з протидії торгівлі людьми у Східній та Південно-Східній Європі та за підтримки Програма сприяння Парламенту II.

У грудні м-ці  Ваша бібліотека отримає примірник цього видання поштовою розсилкою, про що буде повідомлено додатково.

Див. , будь ласка, інформацію про це видання на сайті ПСП II: http://pdp.org.ua/materials-pdp
 

Протидія торгівлі людьми (законодавчі акти) (Листопад, 2011)

У листопаді 2011 вийшло в світ нове видання Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Протидія торгівлі людьми (законодавчі акти). Це видання стало можливим за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії в рамках Програми з протидії торгівлі людьми у Східній та Південно-Східній Європі та за підтримки Програми сприяння Парламенту II.

Завантажити текст публікації application-pdf-

У видання включено текст Закону України “Про протидію торгівлі людьми”, який набрав чинності 15 жовтня 2011 року, окремі статті Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України стосовно питань протидії торгівлі людьми.

Електронні версії Закону України “Про протидію торгівлі людьми”Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинностіПротоколу про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за неї, що доповнює названу Конвенцію, інших документів Організації Об’єднаних Націй щодо торгівлі людьми (через веб-сайт ООН), Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми, стенограм засідань Верховної Ради України щодо розгляду проекту Закону України про протидію торгівлі людьми розміщено на веб-сайті Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією –crimecor.rada.gov.ua.

Електронна версія цього видання, окрім веб-сайту Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією (http://crimecor.rada.gov.ua), також розміщена на веб-сайтах Міжнародної організації з міграції (МОМ) (http://iom.org.ua) та Програми сприяння Парламенту II (ПСП II) (http://pdp.org.ua/materials-pdp)

Опубліковано у Програма сприяння парламенту | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.