Бібліотеки та електронне урядування: Навчальна програма курсу для студентів спеціальності “Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія”

“Бібліотеки та електронне урядування: Навчальна програма курсу для студентів спеціальності “Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія” денної і заочної форми навчання/уклад. О. В. Бобришева. – К., 2011. – 44 с.

Ця публікація здійснена завдяки реалізації спільного Проекту Програми сприяння Парламенту України ІІ (ПСП ІІ) та Української бібліотечної асоціації (УБА) “Мережа Пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у бібліотеках України” в рамках ґранту ПСП ІІ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Завантажити публікацію з сайту Української бібліотечної асоціації Навчальна програма курсу «БІБЛІОТЕКИ ТА ЕЛЕКТРОННЕ УРЯДУВАННЯ» для студентів спеціальності «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія».

Завантажити з сайту УБА Рекомендації щодо впровадження навчальної програми «Бібліотеки та електронне урядування» у навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку бібліотечних кадрів.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.