Гендерний моніторінг виборів

Пропонуємо Вашій увазі інформацію про третю регіональну прес-конференцію, що буде проведена об 11.00 год. 31 липня у м. Львові. Метою прес-конференції є інформування громадськості щодо проекту гендерного моніторингу виборів, започаткованого Українським підрозділом ЖДМ та Жіночим консорціумом України (ЖКУ), та обговорення його нещодавньої діяльності й загальних цілей у світлі парламентських виборів 28 жовтня.

Інформація подається українською та англійською мовами.

Для Вашої зручності наводимо український текст нижче:

В рамках проекту «Гендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» та за підтримки Програми малих грантів на розвиток демократії Посольства США й Жіночої демократичної мережі (ЖДМ) Міжнародного Республіканського Інституту, Оксана Ярош, представник Волинської НДО «Гендерний центр» та член Українського підрозділу ЖДМ, модеруватиме третю регіональну прес-конференцію, що буде проведена об 11.00 год. 31 липня у м. Львові. Метою прес-конференції є інформування громадськості щодо проекту гендерного моніторингу виборів, започаткованого Українським підрозділом ЖДМ та Жіночим консорціумом України (ЖКУ), та обговорення його нещодавньої діяльності й загальних цілей у світлі парламентських виборів 28 жовтня. Подібні прес-конференції з успіхом пройшли в Луцьку та Херсоні, у травні та червні відповідно.

Захід відбудеться за адресою: просп. Шевченка, 11, м. Львів. Відповідальною особою за організаційні питання є Марта Чумало, партнер ЖДМ з НДО «Жіночі перспективи.»

Прес-конференцію у Львові відвідають представники політичних партій, жіночих організацій та медіа. Нижче наведений лінк до веб-сайту Львівського прес-клубу, де ви зможете знайти додаткову інформацію про цей захід : http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=4.

За більш детальною інформацією ви можете звертатися до членів Львівського прес-клубу Ольги Шостак (+38-050-513-59-93) та Наталії Вовчко (+38-067-670-77-30), та по електронній пошті: pressclub@pressclub.lviv.ua.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.