Спеціальний семінар «Доступ громадян до офіційної інформації у бібліотеках» в межах ІІІ Львівського бібліотечного форуму

13-14 вересня 2012 р. в межах 19 Форуму видавців у Львові пройшов ІІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека у новому вимірі: долаємо стереотипи», в якому взяли участь близько 150 бібліотекарів та інших зацікавлених осіб.

Окремий семінар в межах ІІІ Львівського бібліотечного форуму було присвячено доступу громадян до офіційної інформації в бібліотеках, де учасники отримали вичерпну інформацію про ресурси, що їх пропонує бібліотекам та користувачам Програма сприяння Парламенту ІІ, досвід діяльності Всеукраїнської мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації, створених більш ніж в 670-ти бібліотеках у всіх регіонах України, навчальні та конкурсні програми тощо.

Семінар, який відвідало 67 осіб, пройшов у Львівської обласній універсальній науковій бібліотеці.

Учасників семінару привітала директор ПСП ІІ Елеонора Валентайн, записавши свій виступ на відео.

Спільний проект УБА та ПСП ІІ презентували Ярослава Хіміч (УБА) та Марина Гаращенко (ПСП ІІ). Досвідом роботи ПДГ у Тернопільській області поділилася Світлана Воробель з Тернопільської обласної бібліотеки для молоді. Про блог ПДГ та представництво проекту в соціальних медіа та ЗМІ розповіла менеджер проекту Оксана Бояринова.

Після семінару до Мережі ПДГ приєдналися Наукова бібліотека Львівського національного університету ім.І.Франка та Львівська обласна бібліотека для дітей.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.