Діяльність ПДГ у ЦМБ ім. М. Горького м. Макіївки

З метою надання допомоги користувачам на полицях інформаційного куточка “Бібліотека і влада” зібрана інформація про ресурси Пункту доступу громадян до офіційної інформації та інструкції-поради щодо здійснення пошуку в них, перелік рекомендованих інтернет-ресурсів, досвід інших бібліотек в цьому напрямі, бібліографічні списки тощо. Зроблено добірку юридичних консультацій за такими темами: “Право на звернення”, “Символіка територіальної громади” , “Склад Кабінету Міністрів”, “Захист персональних даних”, “Захист прав споживачів”, “Новий митний кодекс”,”Пенсія. 10 посадових окладів” , “Пенсії працівникам культури”, “Надання субсидій” та інші.
Завдяки ПДГ та інформаційно-пошуковій системі “Нормативні акти України”, придбаної та встановленої в бібліотеці в рамках виконання міської Програми правової освіти населення за кошти місцевого бюджету, користувачі мають змогу бути в курсі інформаційно-правової ситуації в Україні та протягом лічених секунд знаходити потрібну інформацію.

В роботі з користувачами також використовується електронна пошта, яка дає можливість посилити увагу до віртуального сервісу, адже підбір новин, різноманітні листи розсилок, в т.ч. і з мережі ПДГ, повідомлення, методичні розробки, організація інтерактивного спілкування з колегами інших бібліотек міста й області – усе це дозволяє бібліотекам підвищувати свій суспільний статус та розширити свої функції.

Опубліковано у Досвід роботи Мережі ПДГ. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.