Продовжується відбір робіт для участі у «Парламентські читання»

Продовжується відбір робіт для участі у третій міжнародній науковій конференції «Парламентські читання»

Лабораторія законодавчих ініціатив, Студентське наукове товариство правників «Scholaris», Факультет правничих наук і Факультет соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія» проводять Третю міжнародну наукову конференцію «Парламентські читання». Конференція, присвячена всім аспектам парламентаризму, відбудеться 7 грудня 2012 року.

Ініціатива покликана сформувати якісно вищий рівень експертного та академічного дискурсу в Україні й залучити молодих науковців і представників академічних кіл до проведення наукових досліджень з парламентаризму (представницька та законодавча функції парламенту, його контрольні повноваження, внутрішня структура та організація, участь громадськості у законодавчому процесі тощо).

Конференція створює можливості для обміну думками між науковцями з усієї України, що займаються парламентськими студіями; захід включатиме виступи європейських науковців, а також залучення низки експертів з політичного та громадського середовищ України.

У межах заходу передбачається: (і) проведення змістовної дискусії та публікація збірки наукових робіт за результатами конференції, (іі) включення найкращих робіт до профільних наукових видань й інформаційно-аналітичного видання Лабораторії законодавчих ініціатив – журналу «Часопис ПАРЛАМЕНТ » (розповсюджується серед бібліотек провідних університетів та наукових установ, аналітичних центрів, а також народних депутатів України) та (ііі) надання трьох премій розміром по 1000 грн. за найкращі наукові роботи.

Організатори запрошують до участі молодих науковців (зокрема, викладачів, аспірантів та студентів старших курсів) з України, Білорусі, Польщі, Росії та інших країн Європи. Заповнені аплікаційні форми й авторські наукові роботи мають бути надіслані на електронну адресу: parliam.readings[at]laboratory.kiev.ua до 25 листопада 2012 року (включно).

Вимоги до наукових робіт та відбір учасників:

– тема роботи має відповідати проблематиці наукової конференції;

– оформлення тексту – у Microsoft Word для Windows;

– рекомендований обсяг роботи – не більше 20,000 знаків з пробілами;

– поля: верхнє, нижнє, праве –15мм, ліве – 20мм;

– шрифт – Times New Roman, кегль – 14; інтервал між рядками – 1,5;

– оформлення роботи (анотація, ключові слова, список літератури/джерел) має відповідати вимогам ВАК;

– назва файлу в електронному варіанті повинна містити прізвище автора в англійській транслітерації;

– робочі мови: українська, англійська, російська.

Відбір робіт для участі у конференції здійснюватиме комісія, що складатиметься з представників Лабораторії законодавчих ініціатив, Студентського наукового товариства правників «Scholaris», викладачів Факультету правничих наук і Факультету соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія». Інформація про результати відбору буде надіслана не пізніше 28 листопада 2012 року. Щодо детальнішої інформацію про програму та місце проведення конференції учасники будуть повідомлені після завершення відбору наукових робіт. Крім того, актуальна інформація про захід з’являтиметься на сайті Лабораторії законодавчих ініціатив http://parliament.org.ua.

Умови участі:

Реєстраційний внесок для участі у конференції складає 200 гривень. Для учасників конференції не передбачаються відшкодування за проїзд та проживання, однак організатори сприятимуть у наданні місць для поселення (в разі необхідності).

Додаткова інформація:

Із запитаннями звертайтесь за адресою: z.oleksandr[at]laboratory.kiev.ua.ua або тел. +38(044)5313768 (контактна особа: Олександр Заславський, Експерт Лабораторії законодавчих ініціатив).

Аплікаційну форму (Ukr.) Ви можете завантажити тут.

 

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.