Сайти, що стануть Вам в нагоді

Пропонуємо Вашій увазі 2 сайти, які можуть бути корисними користувачам бібліотек, а також бібліотекарям для формування партнерств з органами місцевої влади та ЗМІ.

Прозора бюрократія – http://access-info.org.ua/

Інтернет-сайт «Прозора бюрократія» (Особливості застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації») розпочав свою роботу за підтримки Представництва Ради Європи в рамках програми «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі» та Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Сайт по доступу до публічної інформації сприяє об’єднанню зусиль всіх суб’єктів цього процесу для забезпечення прозорості та відкритості роботи органів влади та сприяє демократичним перетворенням України.

Інформація на ньому постійно оновлюється відповідно до процесів, що відбуваються в Україні як на загальнодержавному, так і на місцевому рівні та пов’язані з доступом до публічної інформації, оскільки першочерговим завданням є забезпечення реалізації на практиці кожного положення закону про Доступ. Крім того, постійне висвітлення на сайті прецедентів, пов’язаних з доступом до публічної інформації, ілюструватиме дієвість Закону на практиці та спонукатиме громадськість долучатись до процесу особистого контролю влади, що в свою чергу сприятиме розвитку громадянського суспільства в Україні. На сайті можна ознайомитися з рейтингом прозорості органів місцевої влади, який проводить Центр в рамках Всеукраїнської моніторингової кампанії «Знати, щоб діяти», що в свою чергу, сприяє реалізації Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Центр політичних студій та аналітики – http://cpsa.org.ua/

ГО «Центр політичних студій та аналітики» був заснований наприкінці 2005 року громадськими активістами задля об’єднання зусиль громадськості щодо розбудови в Україні громадянського суспільства, демократичних інституцій, дієвого місцевого самоврядування шляхом політичної освіти населення.

Основною метою Центру є вивчення проблем суспільних інституцій, сприяння економічному і соціальному прогресу суспільства, об’єднанню зусиль громадськості для становлення в Україні відкритої моральної політики, як необхідної передумови побудови громадського суспільства, ефективного використання всіх наявних можливостей розвитку та утвердження демократичних цінностей, розбудові демократичних інституцій, дієвого місцевого самоврядування, відродження та плекання національної свідомості та політичної освіти населення.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.