Рейтинг інформаційної відкритості веб-сайтів органів влади

Пропонуємо Вам ознайомитись з Рейтингом інформаційної відкритості веб-сайтів органів виконавчої влади, що готує Інститут Розвитку Регіональної преси: http://irrp.org.ua/rating_vidkritosti.html

Моніторинг веб-сайтів органів влади проводиться на регулярній основі, вже другий рік поспіль, та передбачає оцінювання за 224 параметрами на повноту, актуальність та навігаційну доступність. Ми вважаємо, що офіційні веб-сайти органів влади є найефективнішим способом отримання інформації про їхню діяльність. Розміщення інформації на веб-сайтах згідно з параметрами Моніторингу зменшує навантаження на апарат органів влади, оскільки громадяни можуть отримати необхідну для них інформацію 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Також радимо Вам обговорити на найближчих заходах, що відбудуться в Вашій бібліотеці за участю громадськості та представників місцевої влади, що нового Ви відкрили та про що корисне дізнались завдяки ознайомленню з результатами моніторингу, і наскільки ці нові знання допоможуть Вам та користувачам ПДГ зробити пошук необхідної інформації більш ефективним.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.