Видано посібник зі створення Центрів правової інформації та консультацій

 

 

image004

Видано посібник зі створення Центрів правової інформації та консультацій, який можна переглянути за цим посиланням –http://www.irf.ua/index.php?option=com_content&view=article&catid=27&id=38621&Itemid=25

Програма «Верховенство права»

Програма Розвитку ООН і програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” у співпраці з Правовою Ініціативою Відкритого Суспільства (Будапешт) підготуваливидання “Правова допомога у громаді. Посібник зі створення Центрів правової інформації та консультацій”.

З ухваленням закону “Про безоплатну правову допомогу” та супровідних нормативно-правових актів Кабінету Міністрів громади отримали змогу створювати та фінансувати роботу спеціалізованих Установ із надання безоплатної первинної правової допомоги чи залучати до надання цих послуг суб’єктів приватного права.

У посібнику акумульовано наявні практики створення й адміністрування Центрів правової інформації та консультацій у громадах. Усі зацікавлені зможуть знайти тут інформацію про правове регулювання роботи Центрів, форми роботи (в тому числі організацію діяльності у віддалених громадах), процедури та стандарти, шляхи підтримки стабільної роботи таких сервісів.

Автори посібника – керівники та юристи Центрів, які працюють у громадах за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” з 2009 року.

 

Опубліковано у Програма сприяння парламенту. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.