Досвід роботи ПДГ в Рожнятівській ЦРБ, Івано-Франківська обл.

Серед жителів громад зростає популярність послуг, що пропонують ПДГ в бібліотеках району. Одним із ключових чинників цієї тенденції є широкі можливості інтеренет-технологій.

Пошук офіційної інформації, правової та юридичної тематики стає все більш популярним серед користувачів бібліотек Рожнятівської ЦБС. Участь у програмі «Бібліоміст» та перемога в конкурсах стала поштовхом до прийняття районної програми «Розширення доступу до Інтернет в бібліотеках району на 2010-2014 роки».

Співпраця Рожнятівської центральної бібліотеки з громадською радою при Рожнятівській державній адміністрації набула змістовності і зараз успішно розвивається.

Директор Рожнятівської ЦБС Марія Василівна Рибчак – заступник голови громадської ради при Рожнятівській РДА.

1

Обговорення нового проекту на засіданні громадської ради при Рожнятівській РДА (перша зліва – директор Рожнятівської ЦБС, заступник голови громадської ради
М. В. Рибчак )

Вона – переможець конкурсу Програми «Бібліоміст» «Лідер бібліотечної справи ІІ». Пройшовши навчання на семінарах, організованих програмою і, здобувши знання щодо розробки проектів, вивчення потреб громади, визначення репертуару нових бібліотечних послуг для місцевої громади, фандрейзингової діяльності, Марія Рибчак отримані знання вже активно використовує у повсякденній діяльності громадської ради, ділиться ними на круглих столах, засіданнях, зустрічах з головами громадських організацій, головами місцевих рад.

Заступник голови громадської ради при Рожнятівській РДА, директор Рожнятівської ЦБС М. В. Рибчак проводить бесіду-консультацію з використання ПДГ для сільського голови с. Берлоги І. М. Ясінець

Заступник голови громадської ради при Рожнятівській РДА, директор Рожнятівської ЦБС М. В. Рибчак проводить бесіду-консультацію з використання ПДГ для сільського голови с. Берлоги І. М. Ясінець

6 лютого 2013 р. заступник голови громадської ради Марія Рибчак взяла участь у круглому столі з питань відкритості органів виконавчої влади та проведення конкурсу «Приязна адміністрація», який відбувся в Івано-Франківській обласній державній адміністрації. Вона ознайомила присутніх з функціями ПДГ, які діють у бібліотеках України, наголосила, що саме тут громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес. Інформація ПДГ допомагає членам територіальних громад вирішити чимало питань життєдіяльності, здійснити захист своїх соціальних прав. Марія Рибчак також поділилася досвідом роботи ПДГ у Рожнятівській центральній бібліотеці, який створено у 2010 році.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.