Тематичний конкурс програми малих грантів бюро з питань демократії, прав людини і праці Державного департаменту США: права ЛГБТ

Посольство США в Києві приймає від зареєстрованих українських неурядових організацій (НУО) пропозиції проектів, спрямованих на захист і подальший розвиток прав ЛГБТ в Україні.

Зміст запропонованих програм повинен мати на меті рішучий захист і подальший розвиток прав ЛГБТ або розбудову потенціалу українських НУО, націленого на захист і подальший розвиток прав ЛГБТ. Приклади проектів можуть містити перелічені нижче напрямки (але не обмежуватися ними):

·  зусилля, спрямовані на забезпечення правового захисту ЛГБТ на місцевих, регіональних та державному рівнях, а також на гарантії дотримування цього правового захисту;

· зусилля, спрямовані на вдосконалення антидискримінаційного законодавства;

· опитування громадської думки для визначення того, де і яким чином суспільне сприйняття ЛГБТ може бути поліпшено;

· подальший розвиток орієнтованих на втілення проекту місцевих, регіональних і державних мереж організацій та впливових осіб, дружньо налаштованих до ЛГБТ;

· забезпечення правових і ознайомчих тренінгів для поліції та служби безпеки стосовно прав груп ЛГБТ на свободу висловлювання, свободу зборів і свободу волевиявлення;

· Проведення кампаній з інформування громадськості серед певних груп населення щодо людських прав ЛГБТ, зокрема переклад інформації з питань, пов’язаних із ЛГБТ;

·  Надавання тренінгів щодо нових технологічних засобів, призначених для поширення інформації і встановлення зв’язку між представниками й організаціями спільноти ЛГБТ та іншими зацікавленими групами осіб;

·  Інші інноваційні спільні проекти, спрямовані на захист і подальший розвиток людських прав ЛГБТ в Україні.

Особливо уважно розглядатимуться ті пропозиції, які включатимуть інноваційне співробітництво і нові зв’язки між організаціями. Настійно заохочується партнерство, яке включає організації, що раніше займалися захистом і розвитком людських прав ЛГБТ. У спільних поданнях має бути зазначено, яка саме партнерська організація керуватиме проектом і отримуватиме пряме фінансування.

Проектні пропозиції з прозначкою “LGBT Rights” (“Права ЛГБТ”) повинні бути одержані не пізніше як 23:59 (за українським часом) 7 серпня 2013 року.

Посольство США профінансує високоякісні й орієнтовані на результат проекти від НУО з усієї України. Тривалість програм може бути різною відповідно до пропозицій, але всю діяльність за проектом має бути завершено до 1 листопада 2014 року.

Хоча максимальний грант на один проект сягає 23 500 доларів, середній розмір наданих грантів коливатиметься між 5000 доларів і 15 000 доларів; усі гранти надаватимуться залежно від наявності коштів та з урахуванням інших потенційних змін.

Схвалені проекти буде профінансовано грантом Бюро з питань демократії, прав людини і праці Державного департаменту США.

Претенденти на грант мають подавати проектні пропозиції, використовуючи аплікаційну форму й інструкції з розділу “Democracy and Small Grants Program” (“Програма демократичних і малих грантів”), розташованого на сайті http://ukraine.usembassy.gov/democracy-grants.html українською й англійською мовами.

Мета програми

Програма малих грантів Бюро з питань демократії, прав людини і праці підтримує проекти, спрямовані на контроль за дотримуванням прав людини і сприяння їм у всьому світі. Це сфокусований, але гнучкий механізм, який надає стартовий капітал для втілення унікальних і самодостатніх проектів, особливо спрямованих на розвиток потенціалу і стабільності неурядових організацій. Відбір проектів відбувається відповідно до здатності претендента продемонструвати конкретні досягнення, які справили вплив на певну галузь чи громаду.

Основні вимоги Програми

·   Гранти можуть надаватися тільки українським НУО (неприбутковим та неурядовим організаціям), зареєстрованим відповідно до закону України. До складу НУО входять, зокрема, громадянські організації чи асоціації, доброчинні фундації, аналітичні центри та ін.

·   НУО та їхні члени не можуть представляти ні політичних партій, ні призначених чи обраних посадових осіб і не повинні бути пов’язані з ними.

·   Хоча максимальний грант на один проект сягає 23 500 доларів, середній розмір наданих грантів коливатиметься між 5000 доларів і 15 000 доларів.

·   Американські організації і представники чи організації та представники іншої, третьої країни не мають права подавати заявки на гранти.

·   Головну заявку на конкурс має бути подано водночас англійською та українською мовами.

·   Діяльність за проектом має бути завершено до 1 листопада 2014 року. Кошти, витрачені перед початком дії офіційного гранту, не повертаються.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.