Дніпропетровська облдержадміністрація стала переможцем у Національному конкурсі реалізованих проектів у сфері електронного урядування

На заключному засіданні членів Журі Національного конкурсу Дніпропетровську облдержадміністрацію було визнано переможцем у номінації «Електронні сервіси» з проектом «Регіональний віртуальний офіс надання електронних послуг».

Як наголошують організатори конкурсу, метою його проведення було залучення найкращих проектів з впровадження інформаційних технологій та е-урядування з усіх куточків України та мати змогу поділитися досвідом їх впровадження з експертами та науковцями.

Загалом на конкурс було подано 45 кейсів до трьох номінацій, серед яких номінації «Електронна демократія», «Електронні інструменти управління територіальною громадою» та «Електронні сервіси». До складу журі увійшли науковці, міжнародні експерти та представники держаних та громадських організацій. Нагородження переможців відбудеться 29 жовтня 2013 року в Українському домі, м.Київ, в рамках Міжнародного наукового конгресу «Інформаційне суспільство в Україні».

«Віртуальний офіс» є проектом, що реалізується в рамках впровадження Плану дій Партнерства «Відкритий уряд» і пропонує єдину точку доступу для громадян та суб’єктів господарювання до адміністративних послуг й дозвільних документів, що надаються на території Дніпропетровської області. А також надає електронні послуги та електронні сервіси через спеціальний веб-портал (e-services.dp.gov.ua), перелік яких постійно розширюється. Додатково на цьому веб-порталі громадянин має можливість отримати всю необхідну для себе інформацію про комунальні послуги, роботу органів влади, надання адміністративних послуг тощо.

Як наголошує керівник регіону Дмитро Колєсніков : «Головна мета проекту – це створення зручних умов для отримання адміністративних послуг жителями регіону. Діалог влади та громадян повинен бути максимально комфортним для кожного жителя Дніпропетровщини. Це важлива складова й державної політики нашого Президента Віктора Федоровича Януковича».

До бази даних Віртуального офісу внесено повну інформацію про 1466 дозвільних документів та автоматизовано процес їх надання, понад 50 тис дозвільних справ, відправлено понад 6 тис смс – повідомлень.

У кожній із 22 райдержадміністрацій та в усіх 13 міськвиконкомах встановлено інформаційні сенсорні кіоски, які об’єднані в регіональну мережу. В автоматичному режимі інформація офіційних обласних, районних та міських веб-ресурсів відображається на сенсорних кіосках.

Проект вже отримав схвальні відгуки на регіональному рівні від таких профільних громадських організацій як «Рада підприємців у Дніпропетровській області», “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики”; “Дніпропетровський “Бізнес-клас” та ін., а також від приватних підприємців, що взяли участь у відкритих семінарах – презентаціях.

Ресурс

Опубліковано у Програма сприяння парламенту | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.