Круглий стіл «Партнерство «Відкритий уряд», 15.11.2013., м.Хмельницький

15 листопада 2013 року у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці  імені Миколи Островського відбувся круглий стіл на тему «Партнерство «Відкритий уряд». Ініціатива впровадження електронного урядування та розвитку електронної демократії. План дій для бібліотек Хмельницької області».

IMG_9599

Круглий стіл проведено в рамках консультацій з громадськістю з метою обговорення забезпечення доступу населення області до адміністративних послуг та налагодження ефективної комунікації громадян з органами влади. В його роботі взяли участь представники влади, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації , представники центру надання адміністративних послуг міської ради, представники громадських організації, директори бібліотек вищих навчальних закладів, обласних спеціалізованих бібліотек, центральних районних та міських бібліотек області, представники ЗМІ, користувачі бібліотеки.

На засіданні обговорюватися такі питання:

  • Нормативна база щодо реалізації ініціативи “Партнерство. ”Відкритий уряд” та завдання для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
  • Проведення консультацій з громадськістю як засіб налагодження взаємодії з інститутами громадського суспільства. Підсумки 2013 року та завдання на 2014 рік.
  • Діяльність дозвільних центрів щодо надання адміністративних послуг.
  • Роль бібліотек у наданні доступу громадян до адміністративних послуг та електронного урядування.

IMG_9596

За час реалізації проекту «Бібліотеки – мости до електронного урядування», що є частиною Ініціативи «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» Національного плану дій у рамках «Партнерства «Відкритий уряд» і реалізується за сприяння програми «Бібліоміст» та УБА, проведено 10 тренінгів, навчання пройшло понад 120 осіб, серед яких бібліотечні фахівці, представники влади та громадських організацій, користувачі бібліотек.

Учасники круглого столу акцентували увагу на тому, що бібліотеки вже взяти на себе функцію інформування громадян щодо наявних інтернет-ресурсів у сфері адміністративних та неадміністративних послуг та починають виконувати роль консультаційних центрів, провідників у світі електронних послуг. Бібліотеки не припиняють роботу з інформування громадян і після завершення проекту, кваліфіковані працівники завжди радо допомагають та підказують, яким чином отримати ту чи іншу послугу, скористатися необхідним ресурсом. Розроблено План дій для бібліотек області у реалізації цієї важливої функції.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.