Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України»

Пропонуємо вашій увазі Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України», розміщений на офіційному сайті Державної податкової служби України:

http://sta.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=339777&cat_id=45661
 

7 листопада 2011
ПроектЗакон України

«Про внесення змін до Податкового кодексу України»

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І. Пункт 3 підрозділу 4 «Особливості справляння податку на прибуток підприємств» розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України викласти у такій редакції:

«3. Пункт 150.1 статті 150 Кодексу застосовується у 2011 -2014 роках з урахуванням такого:

якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку з числа резидентів (крім підприємств харчової промисловості, що виробляють продукти харчування соціальної групи, та платників з валовим доходом за 2010 рік до одного мільйона гривень) станом на перше квітня  2011 року є від’ємне значення, то сума цього значення підлягає включенню до витрат:

звітного (податкового) періоду другий – четвертий квартал 2011 року у розмірі – 25 відсотків суми такого від’ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом цього періоду 2011 року, то непогашена сума не підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах.

звітних  (податкових) періодів 2012 року у розмірі – 25 відсотків суми такого від’ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних періодів 2012 року, то непогашена сума не підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах.

звітних (податкових) періодів 2013 року у розмірі – 25 відсотків суми такого від’ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних періодів 2013 року, то непогашена сума не підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах.

звітних (податкових)  періодів 2014 року у розмірі – 25 відсотків суми такого від’ємного значення. У разі якщо 25 відсотків суми від’ємного значення об’єкта оподаткування не погашається протягом відповідних періодів 2014 року, то непогашена сума не підлягає врахуванню при визначенні податкових зобов’язань у наступних періодах.

Для підприємств харчової промисловості, що виробляють продукти харчування соціальної групи, та платників з валовим доходом за 2010 рік до одного мільйона гривень пункт 150.1 статті 150 Кодексу застосовується з урахуванням такого:

якщо результатом розрахунку об’єкта оподаткування платника податку станом на перше квітня  2011 року є від’ємне значення, то сума такого значення підлягає включенню до витрат звітних періодів після першого квітня 2011 року до повного погашення такого від’ємного значення.

Перелік продуктів харчування соціальної групи та підприємств харчової промисловості, що виробляють такі продукти, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

ІІ. Цей Закон набирає чинності з дати його опублікування.

Опубліковано у Програма сприяння парламенту | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.